Přidáno 1 week ago

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ Blatná, svozová doprava

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-06-09

OborManufacturing and Production

POŽADUJEME:

•            Vyučení v oboru výhodou (upřednostňujeme vzdělání technického směru)

•            Praxe na pozici seřizovač

•            Technické myšlení, manuální zručnost

•            Preciznost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE:

•            Zodpovědnost za nastavení strojů, optimalizace jejich parametrů v souladu s platnou výrobní a technickou dokumentací

•            Zajištění chodu vstřikovacích strojů

•            Řešení případných chyb a vad výrobků dle kvalitativních požadavků a kontrola dodržování předepsané výrobní technologie

•            Práce ve 3 směnném provozu
NABÍZÍME:

•            Příspěvek na dopravu nebo svozové busy (Písek, Strakonice, Nepomuk, Horažďovice)

•            Mzda až 26.000,-Kč/měsíc, garantovaný růst mzdy

•            Příplatek za noční směnu 10% a další osobní a zákonné příplatky

•            25 dní dovolené

•            13. plat

•            Dotované závodní stravování, cena jídla 26,-Kč

•            Úvodní zaškolení zkušeným pracovníkem

•            Odměny při osobních a pracovních výročích

•            Poukázky na nákup čistících a pracích prostředků

•            Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

•            Jazykové kurzy
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TvfMlUAJ