Přidáno 1 week ago

Mechanik/čka (údržba)

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-07-26

OborManufacturing and Production

Co vám nabízíme?
  • Mzdu až 35.000 Kč (dle praxe)
  • Příplatek za noční směnu 15%
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 90 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní produkty (drogerie, krmiva a jiné) za velmi zvýhodněnou cenu
  • Firemní posilovna
  • Další příjemné bonusy

Jaká bude vaše náplň práce?
  • Zajištění účinného a efektivního chodu zařízení/budovy
  • Asistence při větších přestavbách zařízení
  • Větší i menší údržba a opravy motorových součástek a dalšího zařízení
  • Úpravy na automatickém zařízení prostřednictvím počítačových terminálů, kontrolních panelů a/nebo manuálně za účelem dosažení větší výkonnosti ve výrobě

Co od vás očekáváme?
  • Vyučen v oboru technického zaměření (stroj. mechanik, strojař, zámečník atd.)
  • Praxi 2 roky a více na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provoze (víkendy volné)
  • Schopnost řešit elektrotechnické problémy
  • Angličtina výhodou
  • Oprávnění na VZV výhodou

V případě vašeho zájmu neváhejte a zašlete nám váš životopis na tomas.pabyska@adecco.com

Tomáš Pabyška
Generic consultant
ADECCO spol. s r.o.
Fibichova 1141/2 | 779 00 Olomouc | Czech Republic

M: +420 725 388 179
E: tomas.pabyska@adecco.com
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UGrNHUA1