Přidáno 2 weeks ago

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, 2 směny, až 27.400,-Kč

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2024-04-02

OborManufacturing and Production

Pro našeho klienta v Českých Budějovicích hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojírenský dělník.
POŽADUJEME:
  • Vzdělání SOU v technickém oboru NEBO praxe na obdobné pozici
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Týmová spolupráce

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Obsluha výrobních strojů, provádění kontroly, práce je v riziku hluku a fyzicky náročnější
  • Dvousměnný provoz

NABÍZÍME:
  • Základní měsíční mzda 22.070,-Kč + měsíční prémie 15%
  • 13. a 14. plat
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Dotované stravování, oběd za 29,-Kč
  • 25 dní dovolené + volné dny k vyřízení os. záležitostí
  • Jistota stabilního zaměstnání u spolehlivého zaměstnavatele

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.
KONTAKT: jana.zemkova@adecco.com, 606 776 400

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UHNJvUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj
  • Pardubický kraj