Přidáno 2 years ago

VEDOUCÍ KVALITY

LokalitaJihočeský kraj

PoziceManager

Datum2022-04-19

OborQuality

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušeného vedoucího kvality, který má komunikativní němčinu.

Pracovní náplň
  • Budování, udržování a rozvoj systému kontroly kvality dle norem
  • Metodické řízení vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
  • Vyhodnocování výsledků zkoušek a kontrol, formulace závěrů a vypracování posudků
  • Tvorba interních směrnic
  • Řízení provozní a technické dokumentace ve vazbě na kvalitu
  • Provádění pravidelných interních auditů kvality, definování příčin neshod, stanovení nápravných a preventivních opatření, jejich implementace, sledování účinnosti
  • komunikace napříč společností, se zákazníky, partnery v německy mluvících zemích
  • zodpovědnost za správnost údajů v IS, pravidelný reporting
  • vybudování týmu, organizace práce, motivovaný tým a pohoda na pracovišti

Požadujeme

  • min. SŠ
  • NJ - komunikativní - denní využití
  • praxe na obdobné pozici v kontrole, kvalitě
  • praxe s vedením týmu
  • znalost práce s PC

Nabízíme
  • práci v mezinárodní stabilní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • vánoční bonusy,....

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UbFdUUAV

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj