Přidáno 1 year ago

PRODAVAČ/-KA potraviny, Českobudějovicko

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2023-03-31

OborSales and Retail

Pro prodejny potravin v lokalitách: Borovany, Bechyně, Dříteň, Suchdol nad Lužnicí, Velešín hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/-ka (pokladní nebo obsluha lahůdek).
NÁPLŇ PRÁCE:
  • práce na pokladně nebo v úseku lahůdek
  • obsluha zákazníků, doplňování zboží, kontrola trvanlivosti zboží
  • 2 směnný provoz (v rozmezí 6,30-19,30) + směny plánovány i o víkendech

NABÍZÍME:
  • nástupní mzdu 19.700,- až 21.000,-Kč/měsíc (dle Vámi zvolené prodejny)
  • stravenky 100,-Kč/ks
  • příplatek za víkendové směny 20%
  • firemní rekreační zařízení
  • vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na vaše další SŠ/VŠ vzdělání
  • 2.000,-Kč příspěvek na aktivity v oblasti zdraví, sportu a kultury
  • nástup ihned do kmenového stavu firmy

POŽADUJEME:
  • vzdělání nerozhoduje
  • předchozí praxe v maloobchodě výhodou (ne podmínkou)
  • příjemné vystupování a prozákaznický přístup
  • dobrou pracovní morálku

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis jako odpověď na tento inzerát.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UdLGpUAN