Přidáno 5 days ago

Relationship Manager - BANKA

LokalitaHlavní město Praha

PoziceManager

Datum2021-09-14

OborBanking and Insurance

Pro pražskou pobočku mezinárodní banky hledám nového kolegu/kolegyni na pozici Relationship Managera.
Pokud jste obchodník tělem i duší, máte praxi z bankovního prostředí, rád/a budujete pevné pracovní vztahy a hledáte dobře fungující tým, čtěte pozorně.

Co budete dělat?
  • Využívat svých znalostí trhu k rozvoji obchodních vztahů se stávajícími klienty, ale i k získávání nových.
  • Aktivně se podílet na tvorbě portfolií pro individuální finanční řešení jednotlivých projektů.
  • Samostatně analyzovat a tvořit rozpočty řešení, včetně úvěrů, investic atd.
  • Jednat s korporátní klientelou ohledně finančních služeb, vkladů, úvěrů, plateb, FX atd.
  • Provádět úvěrové analýzy klientů a pomáhat jim s procesy úvěrového řízení.
  • Sledovat aktuální vývoj finančního trhu a vyhledávat nové možnosti a příležitosti.
  • Spolupracovat s ostatními týmy na implementaci interních norem a zlepšování efektivity.
  • Spravovat dokumentaci klientských účtů a transakcí.
  • Pomáhat klientům s jejich potřebami.
  • Další činnosti ad-hoc podle situace.

Co musíte mít?
  • Znalosti ekonomiky, financí, marketingu a účetnictví na českém trhu.
  • Znalosti zákonů, norem a risk managementu v bankovnictví.
  • Znalosti bankovních produktů, včetně firemních úvěrů, financování projektů atd.
  • Ovládat Microsoft Office Suite (Excel, Word, PowerPoint).

Co máte za sebou?
  • Bakalářské nebo vyšší vzdělání v některém z oborů Finance / Ekonomika / Právo.
  • Minimálně 5 let zkušeností v bankovním sektoru nebo v obdobné finanční instituci, s prokázanými úspěchy v rozvoji obchodních vztahů.
  • Plynnou češtinu a angličtinu. Mandarinská čínština je bod navíc.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UeZRTUA3