Přidáno 1 year ago

OBSLUHA BALICÍ LINKY – zajímavá práce a příjemné pracoviště

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2022-07-20

OborManufacturing and Production

Hledáme vhodnou kandidátku/-ta na nenáročnou práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Samostatná obsluha linky na balení výrobků na středisku dokončovací výroby
  • Dostane se Vám podrobného zaškolení
  • 3 směnný provoz (R/O/N 7,5h)

POŽADUJEME:
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost za odvedenou práci
  • Předchozí praxe ve výrobě výhodou (ale ne podmínkou)
  • Vzdělání nerozhoduje
  • Vhodné i pro absolventy

NAŠE NABÍDKA:
  • Dlouhodobá práce na HPP
  • Mzda po zapracování průměrně 22.000,-Kč/měsíc
  • Příplatek za noční směny
  • Kvartální prémie
  • 13. plat
  • Dotované stravování - cena oběda 25,-Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní obuv
  • Sportovní a lyžařský den
  • Výborná dopravní dostupnost do zaměstnání (MHD, parkoviště v areálu)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.
KONTAKT: jana.zemkova@adecco.com, 606 776 400

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000V7FfcUAF