Přidáno 2 years ago

Administrativní pracovník nákupu s AJ

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-01-07

OborManufacturing and Production

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni či nového kolegu na pozici Administrativního pracovníka, který by se věnoval oblasti nákupu s AJ!
Naše firma se zabývá výrobou z kovových materiálů v oblasti spojovacích technologií, které dodává do celého světa. Hledáme proto kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci.

Náplň práce:
  • Nákup materiálu, vyhledávání v tabulkách
  • Komunikace se stávajícími i novými dodavateli
  • Dokončení realizované objednávky v systému
  • Tvorba podkladů pro pravidelné měsíční reporty
  • Optimalizace panelu dodavatelů
  • Práce v interním systému, komunikace s účetním oddělením
  • Drovné výběrové řízení

Požadavky:
  • SŠ vzdělání, vyšší výhodou