Přidáno 5 days ago

Manažer skladu

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceManager

Datum2021-11-22

OborTransportation and Logistics

Manažer skladového hospodářství

Náplň práce

- Řízení centrálního skladu, dohled nad logistickými procesy a plánováním skladových zásob na základě požadavku zákazníka

- Vedení týmu cca 20 lidí (2 přímo) včetně motivace a hodnocení

- Zodpovědnost za celkové zlepšování chodu oddělení a zavádění nových procesů s ohledem na další plánovaný růst společnosti

- Zodpovědnost za finanční hospodaření oddělení

- Komunikace se zahraničními kolegy na denní bázi

- Spolupráce při zlepšování skladového systému (ERP)

- Podíl na zavádění WMS systému

Požadujeme

- Zkušenosti na obdobné pozici (min.5 let)

- VŠ/VOŠ vzdělání

- Zkušenost s vedením skladu a logistickými procesy

- Zkušenost s vedením lidí

- Schopnost práce v mezinárodním prostředí

- Aj na komunikativní úrovni

- Analytické myšlení

Nabízíme

- Flexibilní pracovní dobu

- Široký benefitní program

- Příležitost podílet se na dalším rozvoji úspěšné mezinárodní společnosti

- Plochou hierarchickou strukturu, kde lze dobře prosazovat změny

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou

- Zázemí úspěšné mezinárodní firmy

- Přátelské pracovní prostředí v menším kolektivu

V případě zájmu o účast na výběrovém řízení, zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Vct6IUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Staff
  • Plzeňský kraj
  • Specialist