Přidáno 2 years ago

Projektový vedoucí

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-25

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Zodpovědnost za zavádění nových produktů, zakázek a modifikací výrobků do výroby
*    Tvorba projektového plánu, jeho sledování a dohled nad dodržováním
*    Organizace technologické práce ve výrobě
*    Analýza technických problémů a jejich řešení
*    Komunikace procesními a testovými inženýry při specifikaci a testování nových zařízení
*    Komunikace se zákazníky i dodavateli
*    Řešení objednávek nezbytného vybavení pro příslušný projekt
*    Příprava školení pro nový projekt
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ technického směru
*    Alespoň 3 roky praxe v oblasti řízení projektů v rámci výrobní společnosti
*    Komunikativní znalost angličtiny
*    Uživatelská znalost programů MS Office, především Excel
*    Výborné komunikační a organizační dovednosti
*    Znalost elektroniky výhodou
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Příspěvek na dopravu
*    Příspěvek na stravování
*    Dynamické a moderní prostředí
*    Možnost uplatnění inovativních nápadů

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VuTUJUA3