Přidáno 2 years ago

Dělník/dělnice v elektrotechnice bez nutnosti vyučení v oboru elektrikář - BRNO - 22 400 Kč/měsíc

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-03-22

OborManufacturing and Production

Jste z Brna a hledáte nenáročnou práci ve výrobě? Pojďte pracovat jako dělník/dělnice v elektrotechnice.
Nezáleží na tom, zda jste vyučený kuchař, švadlena či máte elektromechanické vzdělání, na vše Vás ve firmě rádi zaučí.

Nabízíme:
  • Základní hrubou mzdu 20 000 Kč měsíčně
  • Osobní ohodnocení až 2 400 Kč měsíčně
  • Práce ve stabilní společnosti na HPP
  • Příplatky za práci v noci a ve státní svátky
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Náplň práce:
  • základní ruční elektromechanické práce s transformátory
  • konečná montáž dle daných technologických postupů
  • navíjení, bandážování
  • vedení výrobní agentury
  • účast na školeních

Požadujeme:
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Vzdělání v oblasti elektromechaniky výhodou, nikoliv podmínkou
  • Schopnost učit se novými věcmi
  • Dodržování předem stanovených technologických postupů

Simona Šafránková
Recruitment & Administration Manager
Brno, Česká republika
M  +420 734 444 890
E simona.safrankova@adecco.com Skupina Adecco  | Společnost Adecco spol. s ro Bašty 8, 602 00 Brno, Česká republika AdeccoGroup.com   |  Adecco.cz

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Vv2s0UAB