Přidáno 1 year ago

Dělník v elektrotechnice v Brně na dvousměnný provoz

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-07-12

OborManufacturing and Production

NABÍZÍME:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • základní mzda 21 200 Kč + osobní ohodnocení až 2 120 Kč
  • dvousměnný provoz
  • zvýšení základní mzdy o 1000 Kč po zkušební době
  • plus příplatky za přesčasy, práci o víkendech a ve svátek
  • příplatek 10 kč/h za práci odpoledne
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování v jídelně zaměstnanec hradí 1/3 ceny oběda (23,33 Kč)
  • stravenky ve výši 70 Kč (zaměstnavatel za 46,67 Kč z hodnoty stravenky)
  • příspěvek na dopravu až 1500 Kč pro mimobrněnské
  • volné víkendy

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Montážní práce při výrobě rozvaděčů dle technické dokumentace
  • práce s výrobou transformátorů a senzorů
  • navíjení, balení, konečná montáž transformátorů a senzorů
  • vedení výrobní agentury a práce s on-line systémem
  • odpovědnost za kvalitu a komplexnost všech zakázek
  • dodržování technologických postupů a termínů zakázek

POŽADUJEME
  • manuální zručnost
  • důraz na kvalitně odvedenou práci
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost
  • schopnost aktivní práce v týmu
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • SOU/SŠ v elektro oboru VÝHODOU

Kateřina Ambrozová
Recruitment & Administration Manager
Brno, Česká republika
M +420 724 611 610
E  katerina.ambrozova@adecco.com
The Adecco Group | Společnost Adecco spol. s ro
Bašty 8, 602 00 Brno, Česká republika
AdeccoGroup.com   |  Adecco.cz
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Vv2y3UAB

Nedávno navštívené pozice