Přidáno 1 year ago

Směnový mistr - příplatky za směny_Olomoucký kraj

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceStaff

Datum2022-10-05

OborManufacturing and Production

Máte zkušenost se vstřikolisy? Máte navíc zkušenost s vedením menšího týmu lidí nebo alespoň potenciál jej vést? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která vyrábí do celého světa? Pak čtěte dál!

Náplň práce

- Organizace týmu lidí a chodu výroby na svěřené směně a svěřeném úseku
- Kontrola, údržba a zajištění bezproblémového chodu výrobních zařízení
- Dodržení pravidel BOZP, PO a ochrany životního prostředí
- Kontrola průběhu výroby a ověřování její kvality
- Spolupráce s kolegy z oddělení kvality

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici výhodou – oblast vstřikování plastů
- Praxe s vedením týmu lidí výhodou
- Základní znalost AJ výhodou
- Znalost španělského jazyka výhodou
- Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Benefity

- Více směnný provoz (3. směny, Po-Pá)
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- Příplatky za směny
- 20 dní dovolené
- Moderní a přátelské pracovní prostředí
- Práce v mezinárodní a stabilní společnosti
- Zaškolení na úvodu
- Firemní akce (teambuildingy apod.)
- Stravenky/Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport a kulturu (např. Flexipass)
- Možnost kariérního růstu
- Vhodné i pro absolventy s technicky zaměřeným vzděláním

Možnost navýšení mzdového ohodnocení po zaučení a v průběhu doby strávené ve firmě.

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!

Běla

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VvNMeUAN