Přidáno 2 years ago

Projektový inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-01-25

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Práce na zákaznických projektech v rámci oddělení engineeringu
*    Správa přidělených projektů
*    Kompletní dohled nad projektem během všech fází
*    Vedení projektového týmu
*    Pravidelná komunikace se zákazníkem
*    Úprava podkladů a technické dokumentace na základě zákaznických požadavků
*    Řešení případných komplikací a zajištění prostředků k jejich prevenci
*    Zodpovědnost za včasné dokončení projektu a následné předání
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Příspěvek na dojíždění
*    Příspěvek na penzijní připojištění
*    Čtvrtletní a roční prémie
*    Závodní stravování / příspěvek na stravování
*    Multi-sport karta, Cafeterie
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ technického směru
*    Anglický jazyk na komunikativní úrovni
*    Zkušenost s řízením projektů v technickém prostředí
*    Dobré komunikační, organizační a analytické dovednosti
*    Zodpovědný a samostatný přístup

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000W57KeUAJ