Přidáno 1 year ago

REPORTÉR REGIONU - Jihomoravský kraj - TOP NABÍDKA

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-08-31

OborMarketing and Media

Jste extrovert, zajímáte se o dění ve Vašem regionu, baví Vás práce před kamerou, máte již praxi s reportážemi?

Poté pro Vás máme jedinečnou příležitost!!!

Pro našeho klienta hledáme novou posilu do týmu v Brně!

Pracovní náplň
-sledování aktuálního dění v ČR
-příprava a následná prezentace reportáží z Vašeho regionu
-výběr tématu k reportáži a jeho celkové zpracování po reportérské stránce (budete mít k dispozici kameramana a střihače)
-zodpovědnost za věrohodnost událostí

Požadujeme
-min. SŠ
-bydliště v jednom ze zmíněných regionů
-praxe v oboru - min. 2 roky zkušeností s tvorbou reportáží a práce před kamerou jsou podmínkou
-zájem o dění v regionu!
-příjemné vystupování a vzhled, flexibilita, samostatnost
-výborná ČJ, příjemné vystupování
-ŘP sk. B

Nabízíme
-zajímavou práci ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem
-možnost rychlého kariérního posunu !!!
-25 dní dovolené
-pracovní telefon a automobil
-firemní akce
-slevy na služby společnosti
-další benefity

V případě zájmu mi zašlete Vaše CV s fotografií spolu s odkazy na Vaši práci.

Budu se těšit! :)

Kontakt
Michaela Chuchelová
735 192 501
michaela.chuchelova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000W5L6HUAV