Přidáno 9 months ago

Operátor balení (Linka stáčírny sudů), mzda 23.000 Kč, Ostrava

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2023-06-22

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici Operátor balení (Linka stáčírny sudů).

Požadujeme:
  • SOU nebo SŠ vzdělání v oboru potravinářství, chemie, zpracovatelská výroba - výhodou,
  • vítáme zkušenosti v potravinářském provozu,  nejlépe technického směru (strojní nebo elektro),
  • fyzická zdatnost a zručnost,
  • zodpovědnost,
  • ochota pracovat ve směnném režimu.

Nabídka
  • práce na HPP,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky v hodnotě 90 Kč.
  • příplatky za noční směny, víkendy i hluk

Pracovní náplň
  • zajišťování obsluhy strojů a zařízení v provozu stáčení piva
  • podílení se na zajišťování čistoty v oddělení stáčíren
  • 12 hod (popř. 8 hod) směny, ranní, noční,
  • práce v riziku hluku.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WNRgUUAX

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist