Přidáno 3 months ago

FINANČNÍ CONTROLLER S AJ (m/ž)

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2022-03-11

OborFinance and Accounting

Hledáme šikovného finančního controllera s angličtinou!

V případě zájmu pište, volejte! :)

Pracovní náplň
  • poskytovat spolehlivé finanční výsledky, zajistit správné zaúčtování výsledků, vyhodnotit veškeré potencionální závazky
  • zajistit spolehlivost a integritu měsíčních výsledků vykazovaných v oficiálních zprávách společnosti
  • sledovat dodržování finanční politiky
  • připravovat rozpočty a výhledy, analyzovat odchylky v rámci svěřených oblastí
  • spolupracovat na tvorbě reportů a analýz dle požadavků businessu
  • podpora businessu proaktivním přístupem, přesnými finančními údaji, analýzou a doporučeními pro zlepšení a zaměření na klíčové faktory

Požadujeme
  • AJ- komunikativní (nadřízený cizinec)
  • Praxe v oboru, pokročilá znalost Excelu
  • Spolehlivost, proaktivita

Nabízíme
  • práci v mezinárodní stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a bonusový program
  • 25 dní dovolené
  • kratší pracovní dobu - 7,5 hodiny denně
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na stravování

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WNS1bUAH

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Moravskoslezský kraj
  • Jihomoravský kraj