Přidáno 1 year ago

Transport Planner

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-10-06

OborTransportation and Logistics

NÁPLŇ PRÁCE:
*    příprava dokumentů pro expedici a clení vyváženého zboží
*    objednávání dopravy u smluvních dopravců
*    řešení případných problémů při dopravě s dopravci
*    plánování a objednávání dodávky náhradních dílů u dodavatelů
*    v případě potřeby vypomáhat se zastupováním ostatních kolegů z týmu
POŽADUJEME:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe na obdobné pozici v logistice výhodou
*    dobrá komunikativní znalost AJ (min. B1)
*    velmi dobrá znalost práce na PC, především MS Excel
*    zvládat úkoly asertivně a pečlivě, být týmový hráč
NABÍZÍME:
*    práci v rostoucí nadnárodní společnosti
*    přátelské pracovní prostředí
*    dobré finanční podmínky + osobní ohodnocení
*    příspěvek na dojíždění, na penzijní připojištění
*    25 dní dovolené + 3 dny sick days
*    obědy zdarma
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WXqXLUA1

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj