Přidáno 1 year ago

Inženýr zákaznické kvality - junior nebo senior

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-01-04

OborQuality

NÁPLŇ PRÁCE:
*    plánování a vyhodnocování činností v oblasti kvality při sériovém procesu
*    řízení sériových projektů a dokumentace v oblasti kvality
*    řešení zákaznických nebo dodavatelských reklamací
*    zpracovávání 8D Reportů
*    zadávání podkladů do systému
*    operativní řešení požadavků na výrobek a proces v oblasti kvality
*    spolupráce při přípravě kontrolních plánů a návodek
*    spolupráce při provádění auditů
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
*    praxe na obdobné pozici nebo absolvent se zájmem o obor
*    dobrá komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
*    znalosti norem a nástrojů kvality výhodou
*    orientace v technické dokumentaci
*    aktivní přístup k práci, samostatnost, důslednost
NABÍZÍME:
*    zázemí mezinárodní společnosti, perspektiva dlouhodobé spolupráce
*    5 týdnů dovolené
*    13. plat
*    odměny, bonusy
*    pružná pracovní doba
*    penzijní připojištění
*    dotované stravování
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Wh2AbUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj