Přidáno 1 week ago

Marketing Manager

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2022-05-13

OborMarketing and Media

Pro lídra v oblasti luxusních nemovitostí, která je součástí celosvětové sítě, s cílem poskytování bezkonkurenčního klientského servisu náročné klientele po celém světě sháníme Marketingového Specialistu/Managera.

PŘÍLEŽITOST pro mladé ambiciózní lidi, kteří mají alespoň 3-5 let zkušeností v oblasti marketingu.

Pracovní náplň:

• Tvorba marketingového plánu a marketingového rozpočtu, jejich udržování a úprava
• Koordinace a plánování marketingových akcí, účast na akcích
• Vedení marketingového týmu včetně pravidelných porad, prezentace statistik a novinek
• Komunikace s brandem a externími partnery, implementace marketingových novinek
• Quality control, dodržování lokálních a mezinárodních standardů
• Tvorba a optimalizace promo šablon
• Vyhledávání příležitostí pro prezentaci značky na trhu
• Tvorba strategie a podpory pro listingy
• Tvorba reklam a prostoru v publikacích i online, komunikace s médii
• Pravidelný reporting a prezentace celého portfolia, analýzy pro klienty
• Produkce webových stránek a správa sociálních sítí
• Administrace PPC a Google adwords kampaní včetně optimalizace nákladů či návratnosti

S čím dále budete pracovat:

Aktivní komunikace na sociálních platformách Facebook, LinkedIn,
Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest a Google+ doplňují
online strategii firmy, kterou každý měsíc shlédnou 2 miliony návštěvníků !!!

Firma je partnerem nejvýznamnějších prestižních médií - nabídka výjimečných nemovitostí tak osloví prémiovou cílovou skupinu kdekoliv na světě. Udává nové trendy v oblasti marketingu a to i díky investicím do moderních technologií a využívání inovativních marketingových nástrojů.

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání
• Podmínkou je minimálně 3-5letá praxe v marketingu
• Znalost práce s grafickými software výhodou
• Zkušenosti s CRM výhodou
• Anglický jazyk

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WhCiNUAV