Přidáno 4 weeks ago

IT specialista

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-06-08

OborIT and Telecommunications

NÁPLŇ PRÁCE:
*    samostatná pozice v závodě
*    podpora koncových uživatelů společnosti v IT oblasti
*    spolupráce na helpdesku společnosti
*    denní monitoring a dokumentace firemních systému
POŽADUJEME:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe na obdobné pozici v IT
*    dobrá komunikativní znalost AJ a ČJ
*    znalost Microsoft Active Directory 2003/2008, znalost LAN/WAN/ Wireless, Microsoft client a serverové platformy
*    výhodou zkušenosti s implementací IT produktů a zlepšování procesů
NABÍZÍME:
*    práci v rostoucí nadnárodní společnosti
*    přátelské pracovní prostředí
*    dobré finanční podmínky + osobní ohodnocení
*    příspěvek na dojíždění, na penzijní připojištění
*    25 dní dovolené + 3 dny sick days
*    obědy zdarma
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WhyvIUAR