Přidáno 1 year ago

PLC programátor

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-07-28

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Programování řídících systémů výrobních strojů
*    Tvorba a nahrávání programu do stroje a výrobní linky
*    Přejímky strojů a výrobních linek a jejich uvádění do provozu
*    Diagnostika zařízení, úpravy PLC programů
*    Oprava a servis zařízení
*    Spolupráce s kolegy napříč společností
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Půlroční prémie
*    Závodní stravování
*    Odborná a jazyková školení (možnost např. obnovit nebo rozšířit Vyhl. 50)
*    Benefitní program
*    Částečně flexibilní pracovní doba
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
*    Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
*    Vyhláška 50, par. 5 a vyšší
*    Dobrá orientace v elektro schématech
*    Zkušenost s programováním řídících systémů výhodou
KONTAKT: jan.vanek@adecco.com, tel: 725 820 149

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WjZLHUA3