Přidáno 10 months ago

Technický nákupčí

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-06-01

OborProcurement and Supply Chain

NÁPLŇ PRÁCE:
*    zajišťování materiálu a dodávek materiálů pro vlastní výrobu
*    vedení poptávkových řízení, výběr vhodných dodavatelů
*    vystavování objednávek
*    kontrola dodržování smluvních podmínek, kontrola věcné správnosti faktur
*    v rámci kooperací vyjasňuje technické postupy
*    zadává a koordinuje termíny pro řádný chod kooperace a celé zakázky
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
*    zkušenosti v oblasti nákupu ve strojírenství
*    komunikativní znalost NJ nebo AJ nutností
*    zkušenosti v oblasti cenových vyjednávání a sjednávání obchodních podmínek v nákupu
*    dobré technické znalosti, přehled a orientace v technické výkresové dokumentaci
*    ŘP sk. B
*    organizační, komunikační a vyjednávací dovednost, proaktivní přístup, spolehlivost
NABÍDKA:
*    stabilní a perspektivní zaměstnání
*    odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
*    13. plat
*    5 týdnů dovolené
*    3 dny sick days
*    každoroční navyšování mezd
*    stravenky v hodnotě 120,- Kč
*    příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 7 000,- Kč ročně
*    jazykové kurzy
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel.: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WjxGhUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj