Přidáno 1 year ago

Operátor autokláv

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2023-01-03

OborManufacturing and Production

Nevadí Vám fyzicky náročnější práce? Jste manuálně zručný a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Chcete pracovat na přesčasy a být za to náležitě odměněn? Máte pro Vás ideální nabídku... Operátor autokláv.
Hledáme pracovníky do společnosti zabývající se výrobou gumových hadic do automobilů.
Co Vám můžeme nabídnout
* práce na HPP
* nástup možný CO NEJDŘÍVE
* místo výkonu ROKYCANY
* nástupní mzda od 147 Kč/hod. (fixní mzda 147 - 168 Kč/hod. (dle obtížnosti)
* bonus za loajalitu 200Kč/měsíc za každý odpracovaný rok
* příplatky za práci o víkendu průměrně 500 Kč/ měsíc
* 0-20Kč/hod. bonus za výkon
* za práci o svátcích 100 %
* práce na 3 směnný provoz (R/O/N)
* teplé jídlo na každé směně Vás vyjde na 25 Kč
* 5 týdnů dovolené
Náplň práce
* formování gumových hadic pomocí autoklávu
* kontrola, značení výrobků
* nasazování kroužků/víček/štítků apod.
Požadavky
* zodpovědný přístup k práci
* fyzickou zdatnost
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* dobrý zdravotní stav
Pokud Vás nabídka zaujala, stavte se pro více informací na pobočce v Plzni nebo zašlete životopis na email zuzana.boskova@adecco.com, případně volejte na tel.:724 611 616
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000WkONyUAN