Přidáno 1 year ago

Manipulant výroby - nástup možný ihned!

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-09-21

OborManufacturing and Production

Máte zkušenosti ze skladu nebo z výroby? Máte zkušenost s řízením VZV nebo prací s paletovým vozíkem? Hledáte práci, kde není třeba znát a domluvit se anglickým jazykem? Chcete být součástí týmu lidí v mezinárodní společnosti zabývající se vývojem, podporou a produkcí specifické oblasti na trhu? Pak se neváhejte přihlásit, třeba hledáme právě Vás. :)

Náplň práce:
- zajišťování plynulého toku materiálu mezi skladem a výrobním procesem
- vychystávání komponentů, obalů, kartonů a palet k výrobním strojům v rámci výrobního procesu
- manipulace s hotovými výrobky do skladu, kontrola expedičních štítků
- práce se čtečkou kódů v rámci výroby a skladu, práce s VZV či paleťákem
Požadavky:
- ukončené SŠ vzdělání, stačí vyučení
- zkušenosti na podobné pozici
- praxe s VZV, není nutné mít oprávnění
- komunikativnost, samostatnost//týmová práce, spolehlivost
Benefity:
- adekvátní mzdové ohodnocení dle zkušeností
- náborový bonus
- příplatky za směny a za víkendy
- 25 dní dovolené + až 6 dní volna navíc
- zajímavá pracovní doba (střídání krátký/dlouhý týden)
- pracovní smlouva ihned na dobu neurčitou
- příspěvek na stravování, stravenky (90 kč na odpracovaný den)
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
- firemní akce, firemní večírky apod.
- možnost kariérního růstu

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000X1cOiUAJ