Přidáno 1 year ago

Certifikační inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-07-28

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*     Práce s certifikační dokumentací, reporty, analýzy, test plány aj.
*    Testování konstrukce výrobků dle požadavků klienta a dle stanovených standardů
*    Stanovování vhodných způsobů certifikace a tvorba certifikační dokumentace
*    Podpora a konzultace během potřebných certifikačních testů
*    Podílení se na vývoji a monitoringu nových technologií pro certifikace a testování
POŽADAVKY:
*    VŠ vzdělání strojírenského směru
*    Předchozí praxe ve strojírenství nebo na technické pozici výhodou
*    Znalost technické a výkresové dokumentace
*    Znalost 2D, 3D CAD
*    Anglický jazyk na komunikativní úrovni
*    Pokročilá znalost MS Office
*    Zkušenost s konstruováním a znalost procesů engineeringu výhodou
*    Svědomitost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Příspěvek na dopravu
*    Možnost závodního stravování
*    Příspěvek na penzijní připojištění
*    Půlroční a roční bonusy
*    Multi-sport karta
*    Lokalita: PLzeň
KONTAKT: katerina.freiova@adecco.com, tel: 734 444 983

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XExWxUAL

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj