Přidáno 1 year ago

Technolog mikrovstřikování plastů

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-12-16

OborManufacturing and Production

    NÁPLŇ PRÁCE:
    * Přejímání nových vstřikovacích nástrojů, jejich implementace a nastavení na vstřikování plastů v závodě
    * Podílení se se na zlepšování procesů, efektivity a kvality
    * Vzorování a zavádění nových materiálů, strojů a nástrojů
    * Kontrola a optimalizace výrobního procesu
    * Podpora a rozvoj personálu v oddělení
    * Pravidelná komunikace s centrálou ohledně nových projektů a nastavování procesů

NABÍZÍME:
    * Zajímavé finanční ohodnocení + půlroční prémie
    * Flexibilní pracovní doba
    * 5 týdnů dovolené
    * Závodní kantýna
    * Jazyková a vzdělávací školení
    POŽADAVKY:
    * Zkušenost v oblasti vstřikování plastů
    * Komunikativní znalost angličtiny
    * Uživatelská znalost MS Office
    * Dobrá orientace v technických výkresech
    * Flexibilní a zodpovědný přístup, týmový duch

    KONTAKT: katerina.freiova@adecco.com, tel: 734 444 983

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XF5i7UAD