Přidáno 1 year ago

Krimpovací technik

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-10-06

OborEngineering and Technical

    NÁPLŇ PRÁCE:
    * Montáž, instalace a kompletace krimpovacích nástrojů dle výkresové dokumentace
    * Měření krimpovací síly lisu
    * Nastavování, odladění, servis a údržba nástrojů v automatizované lince
    * Technická podpora ostatních útvarů v oddělení

    NABÍZÍME:
    * 5 týdnů dovolené
    * Půlroční prémie
    * Závodní stravování
    * Odborná a jazyková školení (možnost např. obnovit nebo rozšířit Vyhl. 50)
    * Benefitní program

    POŽADAVKY:
    * SŠ/VŠ technického směru
    * Znalost výkresové dokumentace a znalost pneumatiky nutností
    * Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
    * Technické myšlení, smysl pro strukturovanost a zodpovědnost výhodou

    KONTAKT: katerina.freiova@adecco.com, tel: 734 444 983

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XF60QUAT