Přidáno 1 year ago

Projektový inženýr pro vstřikování plastů

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-03-24

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    vedení a koordinace svěřených projektů, primárně z oblasti vstřikování plastů
*    sestavování technických specifikací
*    podpora při výrobě a kvalifikaci forem, lisů a zařízení vstřikovny
*    příprava procesní a výrobní dokumentace
*    příprava plánů údržby zařízení (vstřikovací formy, lisy a periferní zařízení)
*    řešení problémů v sériové výrobě, návrhy optimalizace procesů
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    zkušenosti s vedením projektů (nejlépe pro vstřikování plastů)
*    znalost technologie vstřikování plastů
*    komunikativní znalost AJ
NABÍZÍME:
*    práci v lokalitě Plzeň-jih (blízké okolí Plzně)
*    uplatnění v menší výrobní společnosti s rodinným duchem
*    příjemné čisté pracovní prostředí
*    plat odpovídající zkušenostem a praxi
*    5 týdnů dovolené
*    13. plat
*    stravenky
*    další vzdělávání – kurzy, školení
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XGQBgUAP