Přidáno 1 year ago

NÁKUPČÍ s AJ, znalostí technické dokumentace - 13. plat

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-09-29

OborProcurement and Supply Chain

Máme praxi s nákupem, komunikativní AJ a jste schopen číst v technické dokumentaci?

Pak je tato nabídka právě pro Vás!

Pro mezinárodní výrobní společnost hledám do menšího nákupního týmu kolegu na post technického nákupčího, který je komunikativní, bude vyjednávat o cenách s dodavateli, komunikovat s výrobou,...

Pracovní náplň
  • nákup materiálu (odpovědnost za objednání správného množství, druhu, termíny dodání,...)
  • vyjednávání s dodavateli, jejich hodnocení
  • spolupráce s výrobním odd. firmy
  • spolupráce při zlepšování procesů na oddělení nákupu

Požadujeme
  • praxe jako nákupčí
  • orientace v technické dokumentaci
  • komunikativní AJ (hodně dodavatelů ze zahraničí)

Nabízíme
  • práci v mezinárodní stabilní společnosti
  • 13. plat
  • odměny
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávání
  • další benefity

Ráda sdělím více informací na vyžádání.

Budu se těšit na Váš kontakt.

Míša
735 192 501
michaela.chuchelova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XGvxHUAT