Přidáno 1 month ago

Inženýr dodavatelské kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-03-14

OborQuality

    NÁPLŇ PRÁCE:
    * Zodpovědnost za plynulý přesun dodávek dílů od dodavatelů do závodu
    * Řízení a vyhodnocování dodavatelské kvality
    * Zavádění preventivních opatření za účelem zlepšování kvality
    * Zajištění vstupní kontroly a řešení případných odchylek
    * Plánování a řízení kontroly vstupu zboží
    * Vytváření zkušebních plánů a postupů
    * Systematické zvyšování efektivity a technických možností kontrolu vstupu zboží

    NABÍZÍME:
    * Práci v nadnárodní společnosti s moderním prostředím
    * 5 týdnů dovolené
    * Příspěvek na dojíždění a na dovolenou
    * Příspěvek na penzijní a životní pojištění
    * Možnost závodního stravování zdarma
    * Flexi-Pass
    * Lokalita: Ostrov u Stříbra
    POŽADAVKY:
    * Alespoň SŠ vzdělání
    * Komunikativní znalost angličtiny
    * Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
    * Předchozí praxe v oblasti kvality – pracovní postupy, znalost metrologie, ISO
    * Znalost nástrojů kvality a jejich užití – Ishikawa, 8D

KONTAKT: katerina.freiova@adecco.com, tel: 734 444 983
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XH5aMUAT