Nástrojář, přípravář forem - příspěvek na dopravu a 2 dny SICK DAYS

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2023-04-20

OborManufacturing and Production

Hledáme šikovné nástrojáře - přípraváře forem.
Náplň práce:
- Údržba, oprava forem pro nízkotlaké lití hliníku
- Údržba, oprava střižných forem
- Výměny forem ze strojních zařízeních a jejich obsluha
- Řešení problémů na formách ve výrobě
- Obsluha VZV, jeřábu, a kyslíko-acetylenového hořáku
- Obsluha nástrojů jako vrtačka, pila, kotoučová stolní bruska
- Vedení elektronických záznamu o opravách, výměnách a preventivních údržbách
Co od Vás očekáváme:
- Manuální zručnost
- Zkušenost s brusnými a řeznými nástroji
- Technické myšlení a znalosti
- Samostatnost
- Ochota se učit novým věcem
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Fyzická zdatnost
- Ochota pracovat v 3-směnném provezu
- Zkušenosti se svařováním metodou TiG (velkou výhodou)
Co za to nabízíme:
- odpovídající mzdu
- odměny za vykonanou práci
- příspěvek na dopravu
- 25 dní dovolené
- 2 dny volna na zotavenou
- systém benefitů v podobě stravenek (v hodnotě 123 Kč)
- příspěvku na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty v hodnotě 1.000 Kč na měsíc (po zkušební době)
- příspěvku na penzijní pojištění v hodnotě 1.000 Kč na měsíc (po zkušební době)
Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi? Skvělé!
Pošli svůj životopis a domluvíme se na osobní schůzce.

Karolína Golková
Generic Consultant
Ostrava, Czech Republic
M +420 734 444 896
E karolina.golkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Xg4wsUAB