Přidáno 1 week ago

Vedoucí výrobní jednotky

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2022-11-22

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
*    kompletní zodpovědnost za řízení výrobní jednotky
*    personální vedení podřízených pracovníků (cca 200)
*    dohled na plnění výrobních plánů, rozpočtu
*    analýza efektivity výroby
*    řízení výrobních procesů, zajištění optimálního vytížení strojů a personálu stanovených projektů, neustálé zlepšování výrobních procesů
*    zavádění nových projektů do sériové výroby, náběhy výroby
*    úzká spolupráce s projektovými manažery, s technology
*    pravidelná komunikace se zákazníky – prezentace projektů, změny procesů, reklamace atd.
*    účast na interních a externích auditech
*    zajištění dodržování preventivní údržby a všech kontrolních mechanismů
*    dodržování BOZP, PO, ŽP
*    reporting vedení, zajišťování efektivity nákladů a dodržování předepsané kvality, přesnosti a výkonnostních norem
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
*    velmi dobrá komunikativní znalost NJ a AJ
*    praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
*    zkušenosti s řízením pracovníků ve výrobě
*    výhodou zkušenosti z plastikářské výroby
*    velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
*    manažerské schopnosti (plánování, organizace, rozvoj a motivace personálu)
*    zkušenosti s jednáním se zákazníky
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní, stále rostoucí společnosti
*    uplatnění na zajímavé pozici
*    možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km
*    čtvrtletní prémie
*    finanční odměny za zlepšovací návrhy
*    Cafeterie
*    příspěvky na penzijní připojištění
*    vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
*    jazykové kurzy – skupinové i individuální
*    další zaměstnanecké benefity – zvýhodněné mobilní tarify, právní služby, firemní akce
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XgygNUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Středočeský kraj
  • Specialist