Přidáno 1 year ago

Warehouse supervisor (ž/m)

LokalitaKraj Vysočina

PoziceStaff

Datum2023-02-21

OborProcurement and Supply Chain

Máte zkušenost práce ve skladu? Není pro Vás velkou obtíží domluvit se anglicky? Jste typ člověka, který má zkušenosti s vedením menšího týmu lidí nebo alespoň k tomu máte předpoklady a kuráž? Pak je pro Vás tato práce "šitá přesně na míru".
Hledáme kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci, který/á umí nejen splnit úkol, ale i přijít s nápady a řešením, neboť se jedná o zcela nově rozjížděnou pobočku v ČR, kde se po Novém roce budou dávat do kupy veškeré procesy a rozjíždět fungování pobočky ve světovém měřítku. Bude tedy i na Vás, abyste si nastavil/a procesy ve skladu tak, aby Vám to vyhovovalo a fungovalo vše OK. :)

Pokud se nebojíte této výzvy a rádi byste byli u zrodu nové pobočky a s tím souvisejících postupů, procesů atd., dejte vědět. ! Budu se těšit na Vaši reakci.

Náplň práce:

  • Vedení menšího týmu lidí (cca 6 lidí), jejich koordinace a motivace
  • Příjem a výdej zboží ve skladu, evidence a zpracování reklamací
  • Provádění a správa rezervací v různých databázích pro PRO a TRA pomocí softwaru Quantum Control
  • Roční provádění inventarizace a inventury ve skladu

Požadavky:
  • Ukončené SŠ vzdělání, může být i vyučení