Montážní dělník ve výrobě hliníkových žebříků, až 30.000 Kč!

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2023-01-04

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta, který je největší český výrobce hliníkových žebříků, schůdků, lešení a pracovních plošin pro domácí i profesionální použití, hledáme montážní dělníky.
Náplň práce:
- výroba a montáž hliníkových žebříků, schůdků, lešení a pracovních
- tří směnný provoz (R - O - N)
Požadujeme:
- manuální zručnost
- zkušenosti ve výrobě
- ​výbornou pracovní morálku
- ochotu pracovat a učit se novým věcem
Nabízíme :
- práce na HPP
- mzda od 17.300 - 30.000 Kč
- příplatek za docházku 1.600 Kč (při nižší absenci než 4 hodiny za měsíc)
- osobní ohodnocení 0 - 2.000 Kč (dle nadřízeného)
- měsíční 0 - 9.000 Kč ( dle posouzení nadřízeného)
- mimořádné odměny 0 - 2.000 Kč (dle posouzení nadřízeného)
- 20 dní dovolené

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XyNPRUA3

Nedávno navštívené pozice

  • Olomoucký kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj
  • Manager