Přidáno 9 months ago

SAP administrátor/ka s AJ - lze i absolvent - home office

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-06-26

OborCall Centre and Customer Service

Pro mezinárodní společnost sídlící v Českých Budějovicích hledáme šikovného kolegu na post SAP administrátora do master data týmu.
Administrátor/ka se zaměří na zákazníky, dodavatele a kontaktní osoby, aby zajistil řízení, aby byla data obchodních partnerů efektivně udržována, přesná a integrovaná mezi systémy firmy. Podporuje proces pracovního postupu vytváření a změn údajů o zákazníkovi, prodejci a kontaktní osobě v SAP . Tato pozice bude pracovat s uživateli kmenových dat napříč celým světě.
Pracovní náplň
- Správa kmenových dat zákazníka, dodavatele a kontaktní osoby
- Správa pracovních postupů zákazníka, dodavatele a kontaktní osoby v SAP
- Správa obecného zákazníka, dodavatele a kontaktní osoby ve spojení se SAP
Požadavky
- komunikativní angličtina - komunikace v AJ na denní bázi
- MS Office - hlavně Excel
- velkou výhodou je alespoň základní znalost práce v systému SAP
Nabízíme
- práci v centru Českých Budějovic
- přátelský kolektiv
- možnost vycestování
- stravenky (130Kč)
- možnost home office (nutná přítomnost na pobočce 1 x týdně)
- dopravné
- sick days
- 5 týdnů dovolené - ke každému dni dovolené 50% příplatek navíc
- plně hrazené jazykové kurzy
- zajištěné parkování v místě výkonu práce
Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XyQS9UAN