Přidáno 1 year ago

Pracovník/ce zákaznického servisu

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-03-21

OborCall Centre and Customer Service

Do příjemného prostředí středně veliké, non automotive výrobní společnosti se sídlem v Ostrově u Stříbra hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník zákaznického servisu.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    podpora oddělení prodeje při vytváření objednávek – komunikace v případě problémů, hledání řešení
*    správné a efektivní vyřizování objednávek od jejich obdržení až po odeslání
*    ověřování objednávek s oddělením materiálového a výrobního plánování
*    vyřizování prodejních objednávek směrem k výrobním závodům a dodavatelům
*    vyřizování zákaznických reklamací společně s oddělením kvality
POŽADUJEME:
*    min. SŠ vzdělání
*    min. 2 roky zkušeností s komunikací se zákazníky
*    komunikativní znalost AJ podmínkou
*    praxe z výrobní společnosti vítána
*    uživatelská znalost MS Office
*    organizační a komunikační dovednosti
*    odolnost vůči stresu, schopnost komunikovat napříč výrobními úseky
*    orientace na servis zákazníkovi
NABÍZÍME:
*    práci v rostoucí nadnárodní společnosti
*    přátelské pracovní prostředí
*    dobré finanční podmínky + osobní ohodnocení
*    příspěvek na dojíždění, na penzijní připojištění
*    25 dní dovolené + 3 dny sick days
*    obědy zdarma
Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně Vám představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na lucie.zelenkova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 960.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XybtiUAB