Přidáno 6 days ago

Vedoucí logistiky

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2023-01-24

OborTransportation and Logistics

Do velké výrobní společnosti se sídlem na Tachovsku hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí logistiky.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    kompletní zodpovědnost za řízení logistiky ve výrobní společnosti
*    přímé vedení vedoucích jednotlivých oddělení + nepřímé vedení ostatních pracovníků logistiky
*    vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků
*    koordinace a řízení zakázek, optimalizace toku materiálu
*    vedení oddělení dispozice a řízení zakázek pro sériovou výrobu
*    vedení skladového hospodářství včetně příjmu zboží a expedice
*    stanovení strategie logistiky, dodávek a distribuce materiálu, zboží, surovin a strojů v souladu se strategií organizace
*    plánování, kontrola cílů logistiky s ohledem na cíle firmy
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe na manažerské pozici v logistice min. 3 roky
*    pokročilá znalost AJ nebo NJ
*    znalost logistických procesů ve výrobní či automotive společnosti
*    manažerské schopnosti a dovednosti
*    racionální, analytické myšlení
*    schopnost vedení lidí, dobré komunikativní schopnosti
*    časová flexibilita, aktivní přístup
NABÍDKA:
*    zázemí mezinárodní stabilní společnosti
*    uplatnění na zajímavé pozici
*    rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí
*    služební vůz
*    nadstandartní finanční ohodnocení
*    flexibilní pracovní doba
*    ostatní benefity společnosti
KONTAKT: lucie.zelenkova@adecco.com, tel.: 734 444 960

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y0gpJUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Olomoucký kraj
  • Staff