Přidáno 6 days ago

Vedoucí kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2023-01-24

OborQuality

Do automotive výrobní společnosti se sídlem v Ostrově u Stříbra hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí kvality. Pozice je vhodná pro kandidáty se zkušeností s vedením týmu kvality nebo pro senior inženýry kvality, kteří se chtějí posunout na vedoucí pozici.
NÁPLŇ PRÁCE:
*    zodpovědnost za oblast kvality ve výrobní automotive společnosti
*    zabezpečení udržování systému řízení jakosti ve společnosti v souladu se všemi platnými normami a potřebnými standardy
*    vedení týmu kvalitářů
*    zodpovědnost za audity – plánování, provádění, dokumentace
*    komunikace se zákazníky, dodavateli
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání – technický směr výhodou
*    zkušenost s řízením kvality ve výrobní společnosti nutností
*    komunikativní znalost NJ podmínkou
*    praxe v automotive prostředí
*    zkušenosti s vedením pracovníků výhodou
*    manažerské dovednosti, lidský přístup, samostatnost
*    schopnost rychle se rozhodovat a nést odpovědnost
NABÍDKA:
*    zázemí mezinárodní společnosti, perspektiva dlouhodobé spolupráce
*    adekvátní finanční ohodnocení
*    věrnostní prémie
*    13. plat
*    firemní automobil i pro osobní účely
*    jazykové kurzy, zajímavá školení
*    25 dní dovolené
*    závodní stravování
*    zvýhodněné mobilní tarify
*    pružná pracovní doba
Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně Vám představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit!
V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na lucie.zelenkova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 960.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Y0gwPUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Středočeský kraj
  • Staff