Přidáno 2 years ago

BANKOVNÍ PORADCE PRO FIREMNÍ (SME) KLIENTELU

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2018-04-04

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších mezinárodních bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit získané zkušenosti v bankovním nebo obdobném finančním sektoru. Jedná se o seniorní pozici, kde se zaměřujete na péči o tzv. movitější klientelu (klienti s pravidelným příjmem nad určitou částku). Je důležité využít již nabyté znalosti a profesionálně naplnit klientské požadavky.

Nabízíme:
• Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2017
• Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
• Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
• Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
• Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Pracovní náplň:
• Absolvujete měsíční školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy, firemními aplikacemi a nástroji
• V prostřední školících poboček si osvojíte jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům
• Absolvujete specializované kurzy na orientaci ve finančních výkazech a nabídku podnikatelských produktů
• Pro 400 – 500 klientů se stanete bankovním poradcem
• Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů
• Během osobních jednání s klienty zjistíte jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb. S klienty řešíte jak firemní, tak soukromé bankovní potřeby
• Budete usilovat o plnění obchodních cílů, které jsou ambiciózní, ale splnitelné

Kvalifikační požadavky:
• Profesionální a otevřenou komunikaci s klienty
• Schopnost skloubit zájem klienta se zájmem banky
• Pozitivní přístup
• Alespoň základní orientaci v podnikatelském prostředí a v ekonomických návaznostech
• Základní znalost finančních výkazů
• Profesionální a pro-klientský přístup za každých okolností

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Filip Zákora
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4-Vyšehrad
Česká republika
Telefon: +420 727 878 484
Linkedin: linkedin.com/in/filip-zakora-hr
Email: filip.zakora@adecco.com
Webové stránky: www.adecco.cz (testovací verze)
Proudly: www.proudly.cz/firmy/49/adecco-praha-4
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000C0Xl8EAF