Přidáno 2 years ago

BANKOVNÍ PORADCE PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTELU

LokalitaZlínský kraj

PoziceSpecialist

Datum2018-05-30

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, jednu z nejstabilnějších tuzemských bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí vstoupit nebo prohloubit své zkušenosti a znalosti v bankovního sektoru. Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Dostanete prostor se se vším seznámit a možnost kariérního růstu. Dále je tato pozice zaměřená především na kandidáty, kteří preferují rodinný přístup zaměstnavatele a osobní pracoviště. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví a měli jste prozákaznický přístup.

Nabízíme:
• Fixní mzdu + neomezenou variabilní složku
• Balíček benefitů: stravenky, karta Multisport, Sick Days, kurzy angličitiny, vzdělávání v oboru
• Přátelské a reprezentativní pracovní prostředí
• Zázemí stabilní společnosti

Pracovní náplň:
• Zabezpečit rozvoj a prohloubit vztahy se stávajícími i novými klienty
• Poskytovat kvalitní poradenské služby
• Podílet se na plnění obchodního plánu
• Zajišťovat obsluhu klientů a realizovat bankovní operace

Kvalifikační požadavky:
• Minimálně SŠ
• Zkušenosti na obdobné pozici v bance
• Příjemné vystupování
• Orientaci na klienta
• Vysoké pracovní nasazení
• Kurz ČNB na rozpoznání padělání peněz výhodou

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Filip Zákora
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4-Vyšehrad
Česká republika
Telefon: +420 727 878 484
Linkedin: linkedin.com/in/filip-zakora-hr
Email: filip.zakora@adecco.com
Webové stránky: www.adecco.cz (testovací verze)
Proudly: www.proudly.cz/firmy/49/adecco-praha-4
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000CQ1DSEA1