Přidáno 1 month ago

Operátor výroby, mzda až 30.000,- Kč + náborový příspěvek a ubytování!!

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceStaff

Datum2020-08-21

OborManufacturing and Production

Hledáte dobře placenou práci u silné společnosti? My Vám nabízíme práci v nadnárodní společnosti, která se zabývá jednoduchou kompletací světlometů do automobilů. Nastoupit můžete ihned.
Nabízíme:
  • Mzda až 30.000,-Kč/měsíc, UBYTOVÁNÍ ZDARMA!!
  • Pravidelné bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, kvality práce, docházky a dodržování pracovních postupů
  • Přítomnostní bonus 10%
  • Bonus za doporučení 1.000,- Kč
  • Dovolená 20 + 5 dní navíc
  • Dotace stravováni
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Po zaučení a získání praxe možnost převodu do kmenového stavu společnosti
  • Možnost ubytování zdarma!!
  • Svozy ze směru Břidličná, Uničov, Jevíčko, Moravská Třebová,  Klodzko

Požadujeme:
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Ochotu pracovat ve stoje
  • Spolehlivost a dobrou docházku
  • Zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou

Náplň práce:
  • Jemná montáž, kompletace výrobků
  • Jednoduchá obsluha strojů
  • Obsluha výrobních linek
  • Kontrola kvality
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000CRRk9EAH