Přidáno 1 week ago

SKLADNÍK/MANIPULANT mzda 22000 až 25000

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2020-06-30

OborManufacturing and Production

Jste manuálně zručný? Hledáte práci na hlavní pracovní poměr? Chcete být u zrodu něčeho nového a pracovat v Plzni? Máte zkušenosti ve skladu  a nevadí Vám práce na 3 směny?
Pak hledáme právě Vás...
Pro mezinárodní společnost zabývající se logistikou hledáme kandidáta na pozici ZÁSOBOVAČE LINKY- manipulant ve skladu.
Náplň práce:
* Zásobování a doplňování linek
* Manipulace se zbožím ve skladu
* Kontrola zásob a materiálu
* Práce se skenerem a průvodkami
Informace:
* nástup IHNED či DOHODOU
* lokalita: Plzeň
* práce na HPP
* mzda 22.000 - 25.000 Kč( fixní mzda 22.000Kč/m. +1.000 docházkový bonus +1.000 výkonnostní bonus) + zákonné příplatky
* práce v čistém prostředí
* rodinný charakter společnosti (malá společnost do 50 zaměstnanců)
* práce ve 3 směnném provozu (06-14 hod.; 14-22 hod.; 22-06 hod.)
Požadavky:
* samostatnost a proaktivní přístup
* manuální zručnost, fyzická zdatnost
* průkaz VZV, popř. oprávnění pro práci s elektrickým tahačem (logistický vláček)
* zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita
* ochota učit se novým věcem
* dodržování pracovních instrukcí a postupů
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 724 611 616 či 377 221 174 nebo emailem na alesia.dziuba@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W5800000Hl21LEAR