Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (272)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

272 pozice

Informace o pracovním místěCo bude náplní Vaší práce?- Nakládka a vykládka zboží- Práce se skenerem- Práce s VZVPožadujeme- Zkušenost s VZV podmínkou- Věk nad 18

  • Olomoucký kraj
  • 2021-11-25
  • Přidáno Thursday, 25 November

Co od nás můžete čekat?- Mzdu až 27.000 Kč včetně příplatků,- Náborový příspěvek 20.000 Kč,- Osobní ohodnocení 5% ze základní hrubé mzdy 0-1000 Kč - určuje

Hledáš předvánoční přivýdělek? Máš zkušenosti z obchodu a potravinářský průkaz? Jsi komunikativní a rád pracuješ s lidmi?Pak možná hledáme právě tebe! Do ob

  • Středočeský kraj

Hledáš předvánoční přivýdělek? Máš zkušenosti z obchodu a potravinářský průkaz?Jsi komunikativní a rád pracuješ s lidmi? Pak možná hledáme právě tebe!Co nab

  • Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě• výroba a montáž dieselových vstřikovacích systémů• 1-3směnný provoz• odpovědnost za kvalitu jednotlivých dílůMzda/příplatky

  • Kraj Vysočina
  • 2020-05-19

NÁPLŇ PRÁCE:*    Dohled nad celým procesem logistiky*    Zajištění plynulého zásobování přidělených výrobních linek*    Organizace příjmu a expedice mate

  • Plzeňský kraj

Pro nejvýznamnějšího dopravce zásilek a balíku na českém trhuhledáme posilu.Naplánuj si směny podle sebe jak se ti to hodí!Možnost chodit na odpolední nebo noční.N

  • Jihomoravský kraj
  • 2020-05-22
  • Přidáno Wednesday, 24 November

Informace o pracovním místě - vedení týmu zaměstnanců (docházka, zaškolování,..)- odpovědnost za příjem a naskladnění zboží materiálu a jeho následné naskladn

  • Jihočeský kraj
  • 2021-11-23
  • Přidáno Tuesday, 23 November

Hledáš flexibilní brigádu? Máš zkušenosti z obchodu a potravinářský průkaz?Jsi komunikativní a rád pracuješ s lidmi? Pak možná hledáme právě tebe!Co nabízíme?*

NÁPLŇ PRÁCE:     *    kompletní zodpovědnost za oblast lidských zdrojů výrobního automotive závodu     *    velmi různorodá práce – nábor, školení a r

  • 2021-11-22
  • Přidáno Monday, 22 November