Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (193)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

193 pozice

Naším klientem je mezinárodně úspěšná společnost, která realizuje zakázky v Česku, po Evropě a ale hlavně v Asii a Africe. Společnost se zabývá výrobou a montáž

  • Středočeský kraj
  • 2019-10-01
  • Přidáno Friday, 19 July

Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ technického směru? Rádi byste zahájili kariéru v oblasti projektového řízení, ale chybí Vám potřebná praxe? Láká Vás prostředí au

  • Královéhradecký kraj
  • 2019-09-02

Činnosti týkající se skladu: Sledování a včasné objednávání skladových zásobPovinnost provádět inventuru skladu na základě pokynů nadřízenéhoAktivní komunikac

  • Jihočeský kraj
  • 2019-07-19

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost sídlící v okrese Pardubice, hledáme zkušené kandidáty na pozici  INŽENÝR KVALITY - automotive Požadavky: SŠ/VŠ vzděl

  • Pardubický kraj

Jsi absolventem VŠ, hledáš pracovní uplatnění a nemáš praxi, kterou všude požadují? Chtěl by jsi ji získat +  kariérně růst v naší společnosti? Pak čti dál!

  • Moravskoslezský kraj
  • 2019-08-01
  • Přidáno Thursday, 18 July

Chcete využít svůj přirozený potenciál pro práci s daty a uplatnit Vaše analytické schopnosti?Pohybovat se v mezinárodním prostředí a být součástí party dobře nal

  • Jihomoravský kraj
  • 2019-09-01

Pro výrobní (automotive) společnost v Klášterci nad Ohří hledáme překladatele/překladatelky s japonským jazykem.  Popis pozice   Tlumočení výrobních meetingů

  • Ústecký kraj
  • Přidáno Wednesday, 17 July

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Jičín, hledáme vhodné kandidáty na pozici SALES  MANAGER PRO EVROPU.   Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, t

Náplň práce: - komunikace se zákazníkem/ vedením firmy- příprava podkladů pro smlouvy (nabídka, objednávka)- koordinace zakázky od A - Z- zápis a kontrola zakázek v

  • 2018-08-01

hcete posílit obchodní tým úspěšné společnosti? Hlavní náplní práce je aktivní vyhledávání potenciálních partnerů a nových obchodních příležitosti v zahran

  • Karlovarský kraj
  • 2019-07-17