Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (78)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

78 pozice

MissionThe Network Security Service Owner is responsible for designing services and processes around security.  The service owner is accountable for designing the service solution

  • Hlavní město Praha
  • 2020-04-01
  • Přidáno Thursday, 23 January

Náplň práce Místo výkonu práce: Opatovice nad Labem - výměna formy- seřízení lisu- kontrola kvality výrobků- práce ve třísměnném provozu Požadujeme - SOU -

  • Královéhradecký kraj
  • 2019-11-01
  • Přidáno Tuesday, 21 January

Náplň práce elektro údržba výrobních linek a strojůpreventivní kontrola a opravy elektrických zařízenípráce v pohotovostním režimu Nabízíme příspěvek na

  • Pardubický kraj
  • 2019-07-01

V rámci nového START UP projektu pro německou, výrobní společnost zde v Ostravě hledáme senior IT specialistu/specialistku s potenciálem na manažera!Ideálně bude mít t

  • Moravskoslezský kraj
  • 2020-01-20
  • Přidáno Thursday, 16 January

Pro našeho významného klienta se sídlem v Ostravě hledáme spolehlivé a zodpovědné zaměstnance na pozici operátor výroby, operátorka výroby. ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE S

  • 2019-11-18
  • Přidáno Wednesday, 15 January

Náplň práce: Pravidelná komunikace se zákazníkyŘešení reklamací Zpracovávání objednávek a zákaznická podporaSledování stavu dodávek Požadavky: SŠ vzdělání

  • Středočeský kraj
  • 2020-01-13
  • Přidáno Monday, 13 January

Co vás čeká Údržba strojů a zařízeníIdentifikace poruch a jejich řešení, po elektrické i mechanické stránceInstalace strojů a stroj. zařízení, uvádění stroj

  • 2020-01-06

Líbí se Vám chodit do práce od pondělí do pátku 6:00 - 14:00?Víte co obnáší práce na údržbě? Umíte svařovat? No tak pojďte k nám do Otrokovic.Nabízíme mzdu 2

  • Zlínský kraj

Chtěl/a byste se stát součástí rodinného týmu, ve společnosti s dlouholetou výrobou speciálních strojů? Máte zkušenost s montáží strojů a manuální zručnost Vá

  • 2020-01-10
  • Přidáno Sunday, 12 January

Menší pobočka světové korporátní banky v centru Prahy Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se její součástí. Máte již předešlou zkušenost z bankovní sf

  • Přidáno Friday, 10 January