Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (142)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

142 pozice

NÁKUPČÍ - BUYER PRO ODDĚLENÍ NÁKUPU, KTERÉ JE PODPOROU NAŠICH VÝROBNÍCH ZÁVODŮ, HLEDÁME KANDIDÁTA NA POZICI NÁKUPČÍ. V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZKUŠENOSTI S PRACÍ

  • Moravskoslezský kraj
  • 2022-01-14
  • Přidáno Thursday, 27 January

Náplň práce jednání s dodavateli - zajišťování informací o jejich produktech, cenách, dostupnosti požadované práce a termínech dodání dílů - zaměřeno na elekt

  • Olomoucký kraj
  • 2022-03-01

Jako Nákupčí budete součástí ostravského závodu, který má v současné době 300 zaměstnanců. Hlavní zodpovědností na této pozici bude zajištění optimálního mn

  • 2022-04-01

Máte rádi knihy? Pojďte se podílet na jejich výroběPro jednoho z našich klientů, největšího výrobce knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě hledáme Operát

  • 2020-04-21
  • Přidáno Wednesday, 26 January

Hledáte zajímavou práci v oboru účetnictví, chcete se dál vzdělávat a být profesionál v dané oblasti? Uvítáte ale zároveň i časovou flexibilitu a možnost pro dal

  • Hlavní město Praha
  • 2022-02-01

NÁPLŇ PRÁCE:*    Práce na zákaznických projektech v rámci oddělení engineeringu*    Správa přidělených projektů*    Kompletní dohled nad projektem během v

  • Plzeňský kraj
  • 2022-01-25
  • Přidáno Tuesday, 25 January

Do našeho týmu v oblasti Severo-Západu Čech hledáme novou posilu! Hledáme zkušeného obchodníka tělem i duší, který si vezme pod křídla celou tuto oblast a postará s

  • Jihočeský kraj

Kvalitář – junior, mzda 35 000 Kč  Máte zkušenosti z kvality a chcete se posunout dál?Nabízíme jedinečnou příležitost. Nepotřebujete dlouholetou praxi, ale pověd

  • Královéhradecký kraj

Jste manuálně zručná/ý a přesto nechcete fyzicky náročnou práci? Nechcete tahat těžká břemena?Chcete si vydělat 25tis.Kč za měsíc? A mít fixní hodinovou mzdu 13

  • 2022-01-06

Náplň práce• 2-3 směnný provoz• obsluha CNC strojůMzda/příplatkyNáborový příspěvek až 50.000!Mzda po šesti měsících až 40.000 Kč (v závislosti na směnn

  • Kraj Vysočina
  • 2020-05-19