Přidáno 1 year ago

Group Leader

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2022-07-28

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
•    vedení týmu montérů ve výrobním provozu
•    zodpovědnost za plnění výrobního plánu v rámci dostupných prostředků a jejich efektivního využití
•    reporting plnění ukazatelů a správa dat v MS Excel a ERP systému
•    dodržování požadované úrovně kvality výrobků
•    řešení nahodilých událostí
NABÍZÍME:
•    místo výkonu práce: Plzeň
•    zajímavá práce v mezinárodní prosperující společnosti
•    odpovídající mzdové ohodnocení
•    možnost kariérního růstu
•    5 týdnů dovolené
•    Kafetéria benefit systém
•    příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
•    jazykové kurzy
POŽADUJEME:
•    SOU/SŠ vzdělání, ideálně technický obor
•    praxe na pozici spojené s vedením týmu ve výrobní společnosti
•    AJ alespoň na základní úrovni
•    ochota práce ve 2-směnném provozu
•    povědomí o principech KAIZEN, MUDA, QRQC výhodou
•    znalost MS Excel
•    technické a praktické myšlení, organizační schopnosti, soft skills
Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MY6n6UAD