Přidáno 11 months ago

Práce v KMENI, jen na dvě směny, až 33.000,- Kč!

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceStaff

Datum2023-05-12

OborManufacturing and Production

Pro novou a moderní firmu v Olomouci hledám zaměstnance s nástupem přímo do kmene.
Nabízíme:

- Mzdu 29.500,- Kč až 33.000,- Kč měsíčně
- Práci na HPP v KMENI společnosti
- Smlouvu na dobu NEURČITOU
- Odměnu za doporučení kolegy 7.500,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 2,- Kč/km
- Možnost profesního růstu
- Stravenky v hodnotě 100,- Kč za odpolední směnu
- Možnost stravování v závodní jídelně s příspěvkem na oběd
- Zaškolení zkušenými kolegy a podporu profesionálů
- Benefity při životních a pracovních příležitostech

Náplň práce:

- Kompletace chladících zařízení a systémů ve finálním úseku montáže
- Montáž dle technické dokumentace
- Dodržování pracovních postupů
- Práce na moderním pracovišti plném inovací v Olomouci

Požadujeme:

- SOU nebo SŠ vzdělání ideálně technického směru
- Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
- Manuální zručnost
- Spolehlivost a zodpovědnost
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Budu se těšit na případnou spolupráci.
ADECCO spol.s r.o.
Karolína Lamatschová
Telefon: +420 734 444 896
Email: karolina.lamatschova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Tf9UkUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist