Přidáno 2 years ago

PROCESNÍ INŽENÝR (m/ž)

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-12-07

OborIT and Telecommunications

Pro mezinárodní expandující společnost hledáme do týmu nového kolegu, který má zkušenosti v oblasti procesního inženýrství, rád přichází s novými nápady a má zkušenosti nejlépe z oblasti digitalizace.

Společnost bude v nejbližší době řešit výstavbu nového automatizovaného skladu a tak hledají šikovného "procesáka", který se, nejen, této výzvy rád ujme! :)

Pracovní náplň
Budete:
-optimalizovat, navrhovat a vytvářet procesy v oblasti digitalizace podniku
-zavádět systém MES, podílet se na optimalizaci/implementaci digitálních systémů
-spolupracovat v týmu v rámci společnosti
-navrhovat a podílet se na realizaci konceptů nových systémů ERP
-cestování na jednání společnosti

Požadujeme
-min. SŠ nebo praxe v oboru procesního inženýrství
-jazyková vybavenost AJ + NJ
-znalost ERP systémů
-praxe v oblasti digitalizace/implementace ERP systémů - výhodou
-PC: MS Office, SAP, MES

Nabízíme
Práci v mezinárodní společnosti v příjemném kolektivu
Bonusovou složku mzdy
Pružnou pracovní dobu
Možnost využívat náhradní volno
Možnost home office
25 dní dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Dotované stravování

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UZi2qUAD