Přidáno 1 year ago

Referent/ka zákaznického oddělení - pozdní směna

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-12-02

OborCall Centre and Customer Service

Máte praxi z oblasti logistiky nebo zákaznického servisu? Hledáte nebo porozhlížíte se po práci v této oblastí? Dokážete se bez větších problémů domluvit v AJ (aktivně i pasivně)? Umíte pracovat s PC? Hledáte práci na jednu směnu, ale vyhovují Vám spíše odpolední hodiny či práce navečer? Chtěl/a byste pracovat v mezinárodní společnosti? Do našeho týmu hledáme nyní nového/novou kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka zákaznického oddělení, který/á by se věnoval/a oblasti zákaznického servisu (kvality), ale na pozdní směně.

Náplň práce:
  • Tvorba podkladů pro vychystávání a expedici zakázek pro odpolední a večerní závozy
  • Řešit požadavky zákazníků spojené zejména s přepravou a zpožděním zásilek
  • Komunikace a spolupráce se zákazníky ohledně termínů expedice a jejich změnách
  • Práce se zákaznickými a interními portály, spolupráce s oddělením logistiky

Požadavky:
  • SŠ vzdělání, ukončené