Přidáno 2 weeks ago

Financial Controller

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2024-04-30

OborFinance and Accounting

Hledáte uplatnění v oblasti financí?
Ovládáte práci v Excelu? Chcete využívat angličtinu?
Pak hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici:
Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti v controllingu min. 2 roky
  • bez znalost anglického jazyka to nepůjde
  • znalost Excelu podmínkou
  • znalost podvojného účetnictví výhodou
  • spolehlivost, přesnost, ochota se učit

Náplň práce:
  • sestavení a sledování rozpočtu
  • vytváření finančních analýz a jejich porovnání s rozpočtem
  • příprava analýz výrobních nákladů, kalkulace cen výrobků
  • úzká spolupráce s finančním ředitelem
  • měsíční a roční závěrky, reporting výsledků managementu
  • kooperace s externími auditory při auditech

Nabízíme:
  • zázemí rychle se rozvíjející společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost seberealizace
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000YtYhtUAF

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Plzeňský kraj