Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (215)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

215 pozice

Co vám nabízíme? Mzda od 21.160,-KčNástupní bonus – 25.000,-Kč (po ZD)5 týdnů dovolenéPráce na HPP ve stabilní firměČisté pracovní prostředí bez hlukuVýborná

  • Jihomoravský kraj
  • 2021-07-09
  • Přidáno Tuesday, 03 August

HLEDÁTE PRÁCI NEBO BRIGÁDU – OZVĚTE SE NÁM!Hledáte práci? Máme pro vás mnoho volných nabídek v různých odvětvích průmyslu jak na HPP tak DPČ.Nabízíme: základ

  • Moravskoslezský kraj
  • 2021-03-05

Co vás čeká? Seřizovaní a údržba strojů a výrobních linek Nepřetržitý provoz v režimu střídaní krátký/dlouhý týden ( 12-ti hod směny)  Co očekáváme my?

  • Jihočeský kraj
  • 2021-07-20

Co vás šeká? provoz automatických výrobních linekvizuální kontrola a balení finálních výrobkůprůměrně pouze 15 směn za měsíc, krátký/dlouhý týden, denní/no

  • 2021-08-03

EXPEDIENT NA RANNÍ SMĚNY V BRNĚ HEŠPICÍCH Pro významnou mezinárodní společnost hledáme zručného, pečlivého expedienta s týmovým duchem.NABÍZÍME: Stabilní práci

  • 2021-08-02
  • Přidáno Monday, 02 August

NÁPLŇ PRÁCE:*    Zajištění technologické přípravy výroby*    Tvorba technologických postupů a procesů*    Navrhování procesů pro zlepšování a jejich opt

  • Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě• výroba a montáž dieselových vstřikovacích systémů• 1-3směnný provoz• odpovědnost za kvalitu jednotlivých dílůMzda/příplatky

  • Kraj Vysočina
  • 2020-05-19
  • Přidáno Friday, 30 July

OPERÁTOR/OPERÁTORKA až 20.000 Kč - 2. směnyMzda: 17.000 Kč/m.Motivační bonus: 0 - 3.000 KčTyp smlouvy: HPPDovolená 20 + 2Stravenky 55 KčVíkend/příplatek: 25% prům

  • 2021-07-30

BRIGÁDA VE VÝROBĚ NA DPČ ve SLATINĚ: Vydělej si až 158 Kč/hod!Hledáš si brigádu ve výrobě? Ozvi se nám! Hledáme brigádníky do výroby na dvousměnný a třísměnn

  • 2020-06-11
  • Přidáno Thursday, 29 July

Do mezinárodní firmy zavývající se výrobou dílů rozvaděčů vysokého napětí hledáme šikovné skladníky.Nabízíme:- práci na dvousměnný provoz: 6:00 - 14:00, 14:0

  • 2021-03-04