Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (160)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

160 pozice

Pro významnou potravinářskou společnost v Českých Budějovicích v centru města hledáme ženy a muže na pozici - OBSLUHA ŘÁSNICÍHO STROJE x MANIPULANT Náplň práce:-

  • Jihočeský kraj
  • 2018-04-03
  • Přidáno Thursday, 02 April

Pracovník prodejny - 145+20,-/hod, nástup ihned! Informace o pracovním místě Přijmeme brigádníky na výpomoc do supermarketu do Rychnova nad Kněžnou.Směny: ranní a od

  • Královéhradecký kraj
  • 2020-12-31

Pracovník prodejny - 145+20,-/hod, nástup ihned! Informace o pracovním místě Přijmeme brigádníky na výpomoc do supermarketu do Vamberka.Směny: ranní a odpolední (dle

Náplň práce: obsluha pokladny v supermarketuKomunikace se zákazníkydoplňování zboží Nabízíme:  Možnost volby směn ranní, odpolední, Dlouhodobá spolupráce 165-1

  • Středočeský kraj
  • 2020-04-02

NÁPLŇ PRÁCE:•    práce v zákaznicko-inženýrském oddělení•    specifikování požadavků se zákazníkem (automotive) – změny v technické dokumentaci, výro

  • Plzeňský kraj
  • 2020-02-26

Application Administrator/Application Analyst - BANKOVNICTVÍ Pro mého klienta, IT společnost, která je součástí bankovní skupiny, jíž poskytuje IT služby, hledám nové

  • Hlavní město Praha
  • 2020-07-01
  • Přidáno Wednesday, 01 April

Náplň práce: práce na pokladnědoplňování zbožíúklid prodejny Požadujeme: ochota pracovat raní/odpolednídochvilnostzkušenosti s obdobnou prací vítané Nabízím

  • 2020-03-31

KYC Officer (Know Your Customer) - start v bankovnictvíPro pražskou pobočku TOP mezinárodní korporátní banky hledám nového kolegu do týmu KYC! :)Na tuto pozici hledáme s

  • Přidáno Wednesday, 25 March

Hledáme zkušeného člověka na logistiku! Naší komoditou je obilí, které vyvážíme do Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko.Vaší starostí bude zajistit kamionovou

  • Jihomoravský kraj
  • 2020-03-23

OBOR:             technika  LOKALITA:       PlzeňskoNÁSTUP:         dle domluvyNÁPLŇ PRÁCE:-    Správa IT sítě a technologií ve firmě, okrajově techn

  • 2020-03-25