Tap here to refine your search results

Zpřesnění výsledků hledání (174)

Třídit podle
Podle oboru
Podle lokality
Podle typu práce

174 pozice

Máte praxi v oblasti personalistky? Láká Vás práce v mezinárodní výrobní společnosti? Poté neváhejte a ozvěte se mi. Pro mezinárodní výrobní společnost hledám

  • Jihočeský kraj
  • 2022-08-09
  • Přidáno Tuesday, 09 August

Jsi absolvent VŠ programování / analýza dat NEBO už jsi zajetý matador v oboru s praxí min. 4 roky?   Poté neváhej a ozvi se mi!   Pro mezinárodní výrobní společ

  • 2022-05-24

Medzinárodná logistická spoločnosť, ktorá poskytuje bezkonkurenčné služby a riešenia na mieru pre celý dodávateľský reťazec, hľadá Manažera Skladu.    Aká je

  • Středočeský kraj
  • 2022-11-01
  • Přidáno Monday, 08 August

NÁPLŇ PRÁCE: *    kontrola a řízení týmu logistiky a skladu (5–10 pracovníků)  *    řízení interních procesů za účelem optimálního a hospodárného využ

  • Plzeňský kraj
  • 2022-08-08

NÁPLŇ PRÁCE: *    vedení a koordinace svěřených projektů, primárně z oblasti vstřikování plastů *    sestavování technických specifikací *    podpora př

  • 2022-08-05
  • Přidáno Friday, 05 August

Who are we looking for?  Our client is looking for communicative and customer oriented English speakers without any other significant experience. You will be providing service to

  • Jihomoravský kraj
  • 2021-02-23
  • Přidáno Wednesday, 03 August

Job description: Your tasks will be: Management of action plans for customer quality concerns.Functioning as a main communication partner for the customer.Management and tracking

  • 2022-08-02
  • Přidáno Tuesday, 02 August

● Zapojíme Vás do příprav našich křupavých baget, patatas či salátů. ● Nepotřebuješ předchozí praxi, vše Vás naučíme! Co Vám můžeme nabídnout? Stravenko

  • Královéhradecký kraj
  • 2022-08-01

Jste čerstvě po škole a nemáte mnoho praxe? Nevadí! Setkal/a jste se s účetnictvím alespoň na škole? Výborně! Hledáte STABILNÍ zaměstnání s FLEXIBILNÍ pracovní

  • Moravskoslezský kraj

Náplň práce • Výroba litých kol a jejich opracování • Obsluha slévacího stroje • Práce s CNC • Manipulace s výrobky a jejich značení Nabízíme • Možnost p

  • Pardubický kraj